26. října 2023

Národní informační den ke grantům Evropské výzkumné rady (ERC)

Oddělení vědy a výzkumu informuje o pozvánce na Národní informační den ke grantům Evropské výzkumné rady (ERC). Akce je spolupořádána s Expertní skupinou na podporu žadatelů ve výzvách ERC.

Datum: 15. listopadu 2023, 9.30 - 16.30 hod.

Místo konání: Vlastenecký sál, Karolinum UK (Ovocný trh 5, Praha 1)

Cílem Národního informačního dne je seznámit českou akademickou komunitu s podstatou projektů ERC, strukturou projektového návrhu a procesem hodnocení. Infoden je zaměřen na budoucí žadatele o ERC se sídlem v České republice, projektové manažery a administrátory, jakož i na vysoce postavené zástupce českých univerzit a výzkumných organizací, kteří se chtějí dozvědět více o projektech ERC. Podrobný program naleznete v příloze tohoto mailu.

K účasti je možné se přihlásit do 13. listopadu 2023. Doporučujeme brzkou registraci, počet míst v sále je kapacitně omezený.

REGISTRACE ZDE