5. října 2023

Informace k čerpání prostředků přidělených ve výzvách Cooperatio

Upozorňujeme podpořené členy a členky jednotlivých Cooperatií, že přidělené finanční prostředky je nutné vyčerpat do 15. 11. 2023.

Z přidělené finanční podpory na rok 2023 rok nelze hradit náklady vztahující se k roku následujícímu (konferenční poplatky; letenky, stipendia atd. na rok 2024).

Informace a pokyny k čerpání přidělených finančních prostředků v rámci Cooperatia naleznete na webové stránce OVV.

Please note that the funds allocated within Cooperatio programme must be used by 15 November 2023.

The allocated financial support for the year 2023 cannot be used to cover costs related to the following year (conference fees; tickets, scholarships, etc. for 2024).

Information and guidelines on how to use the Cooperatio allocation can be found on the OVV website.