30. srpna 2023

Cooperatio MCOM / LITE - vyhlášení 2. kola výzvy k předkládání žádostí o podporu vědecké a tvůrčí činnosti

Ke dni 30. srpna 2023 bylo vyhlášeno 2. kolo výzvy k předkládání žádostí o podporu vědecké a tvůrčí činnosti v rámci Cooperatia Literatura a Média a komunikace (LITE / MCOM).

Žádosti mohou zasílat jak akademičtí pracovníci a pracovnice FS UK, kteří jsou součástí programu Cooperatio MCOM / LITE, tak studenti a studentky doktorských studijních programů, kteří jsou součástí Cooperatio MCOM / LITE (součástí jejich žádosti musí být také písemný doklad podpory jejich školitele či školitelky).

Nejzazším termínem k odevzdání žádosti je 15. září 2023.

Více informací spolu s podrobným způsobem podání žádosti, požadavky a formuláři k vyplnění žádosti naleznete na stránce výzvy.

On 30th of August 2023, second Round of the Call for applications for support for scientific and creative activities within the framework of Cooperati Literatura a Media and Communication (LITE / MCOM) was announced.

Applications are open to both academics at FS UK who are part of Cooperatio MCOM / LITE and PhD students who are part of Cooperatio MCOM / LITE (their application must also include written evidence of support from their supervisor).

The latest deadline for submission of the application is 15th of September 2023.

For more information, along with detailed application process, requirements and forms to complete, please visit the Call page.