21. prosince 2021

Grantová výzva Expedice Neuron

Dovolujeme si informovat, že Nadační fond Neuron vyhlásil grantovou výzvu na financování nové Expedice Neuron. Pro vědecký terénní výzkum je připraven až 1 000 000 Kč.

Grant je určený pro vědce s trvalým pobytem v České republice, výzkum může probíhat kdekoliv na světě.

Expedice Neuron je otevřená pro všechny vědecké obory, rozhodující je kvalita a jedinečnost projektu. Nadační fond Neuron je připraven uhradit vše od letenek přes techniku po zpracování expediční nákladů. Uzávěrka grantových přihlášek je 31. ledna 2022.

Expediční rada NF Neuron do konce února 2022 vyhodnotí přihlášené projekty a se třemi finalisty se setká v březnu 2022. Vítězný projekt bude vyhlášen do konce března 2022. Vybraná expedice musí být realizována nejpozději do května 2023.

Všechny informace včetně přihlašovacího formuláře najdete na webu nadačního fondu.