5. října 2023

Cooperatio PHIL - vyhlášení 3. kola výzvy k předkládání žádostí o podporu vědecké a tvůrčí činnosti

Bylo vyhlášeno 3. kolo výzvy k předkládání žádostí o podporu vědecké a tvůrčí činnosti v rámci Cooperatia Filosofie (PHIL).

Žádosti mohou zasílat jak akademičtí pracovníci a pracovnice FS UK, kteří jsou součástí programu Cooperatio PHIL, tak studenti a studentky doktorských studijních programů, kteří jsou součástí Cooperatio PHIL (součástí jejich žádosti musí být také písemný doklad podpory jejich školitele či školitelky).

Nejzazším termínem k odevzdání žádosti je 15. října 2023.

Více informací spolu s podrobným způsobem podání žádosti, požadavky a formuláři k vyplnění žádosti naleznete na stránce výzvy

The 3rd round of the Call for Applications for support for scientific and creative activities within the framework of the Cooperatio Philosophy (PHIL) is open.

Applications are open to both academic staff at FS UK who are part of the Cooperatio PHIL programme, and PhD students who are part of Cooperatio PHIL (students application must also include written evidence of support from their supervisor).

The latest date for submission of the application is 15th of October 2023.

For more information, along with detailed application process, requirements and forms to complete, please visit the Call page.