2. srpna 2021

Šestá výzva Výzkumného fondu CELSA

Dovolujeme si Vás informovat o možnosti podávání projektů v rámci vyhlášení šesté výzvy Výzkumného fondu CELSA.

Oficiální deadline pro podání návrhů projektů je 25.11.2021.

Více informací naleznete na stránkách CELSA.

Předpokládá se, že CELSA podpoří 10-12 nových projektů spolupráce mezi CELSA výzkumníky. Univerzita Karlova podpoří v této výzvě pouze dva projekty (v minulé výzvě to byly čtyři projekty) a na každý přispěje RUK částkou max 30 000 EUR. RUK nijak nelimituje, co lze hradit (vše na čem se výzkumníci v projektu dohodnou), mimo investiční náklady a občerstvení.

Pokud uvažujete o podání projektu, mohl by se Vám hodit tento odkaz. Jedná se o výzkumný portál KU Leuven, kde můžete přehledně filtrovat mezi týmy a projekty dle disciplíny, která Vás zajímá a poté vědce oslovit s žádostí o případný společný projekt CELSA.

Interní pokyny - prosíme všechny zájemce o zaslání kompletních návrhů projektů nejpozději do pondělí 22.11.2020 na email . Pokud budete v tu dobu projekt teprve dodělávat, pošlete prosím alespoň rozpočet a draft projektu, kompletní návrh projektu pak po jeho odevzdání.

Úspěšné projekty začnou 1.10. 2022.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obracet na .